Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama, İstanbul halkının yıl içerisinde birçok sefer karşı karşıya kalmakta olduğu söz konusu haşere türünün bir ortamdan uzaklaştırılması adına sunduğumuz çözüm hizmetleridir. Yasal hizmetlerimiz, gelişmiş ilaçlama çalışmalarımızla birlikte tahtakurusunun etkinliğine akla gelebilecek her türden ortamda son veriyoruz.

Tahtakurusu insanların yaşadıkları her türden ortam içerisinde ortaya çıkabilecek bir haşere türüdür. Aynı zamanda hayvanların yer aldıkları ortamlarda da bu haşere türüne çok sık rastlanır. Çünkü söz konusu zararlı varlık kan emerek beslenmektedir. İnsan veya hayvanlar üzerine yapışarak kan emer. Kan onların besin kaynağıdır. Harici bir etmeni beslenmek için kullanamazlar. Renkleri de kahverengidir. Hem renkleri hem de sert yapıları nedeniyle tahtakurusu olarak tanımlanırlar.

Tahtakurusunun bir ev, iş yeri gibi alanlara ulaşması hayvanlar aracılığıyla gerçekleşir. Bu yüzden çevrede yaşayan hayvanların temizliğine dikkat etmek gerekir. Hayvanların temizliği düzenli olarak sağlanmazsa pire, tahtakurusu gibi haşereler bulunduğunuz ortamlara ulaşacaktır.

Tahtakurusu ısırığı sonucunda insanlara mikrop bulaşma ihtimali çok yüksektir. Çünkü bu haşereler her canlının kanını emerler. Sağlıklı insanların olduğu gibi sağlıklı insanların kanlarını da emmektedirler. Bu açıdan tahtakurusu ısırığından sonra sağlık kontrollerinden geçmek ve en kısa süreler içerisinde böcek ilaçlama yaptırmak çok önemlidir.

Tahtakurusu ısırmasıyla birlikte insan cildi üzerinde bazı belirtiler oluşmaya başlar. Öncelikle tahtakurusu haşeresinin ısırmış/kan emmiş olduğu bölge kızarmaya başlar. Kızarıklık zamanla artmaya devam ederken yine aynı bu bölgede kaşıntılar, yaralar oluşmaya başlar. İzlerin kalıcı olmaması için derhal sağlık hekiminizle görüşmeniz önemlidir.

Garantili hizmet standartları, müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma yönü ile birlikte ön plana çıkan bir ilaçlama firması olarak bu haşereye karşı da sizlerin yanındayız. Tahtakurusunu sıvı yapıdaki kimyasal zehirlerle birlikte etkisiz hale getiriyoruz. Firmamız haşereyle mücadeleyi ev, iş yeri gibi insanların yer aldığı her türden alan içerisinde başarıyla sürdürmektedir. Mekan şartlarının oluşturduğu zorluk firmamız tarafından sunulan hizmetin kalitesini etkilemez.

İstanbul Tahtakurusu ilaçlama çalışmalarımız şehrin her yeri için geçerlidir. Hizmet ağı her geçen gün içerisinde genişlemeye devam eden bir ilaçlama şirketi olarak yaşadığınız yer her neresi olursa olsun en geç 2 saat içerisinde söz konusu bölgeye ulaşıyoruz.

Tahtakurusu İlaçlama olarak sizlere hizmet verebiliriz.

No votes yet.
Please wait...

Böcek ilaçlama, haşere türüne göre %100 garantili hizmet sunan Çekmeköy ve tüm İstanbul'a hizmet veren ruhsatlı ilaçlama firması

ataşehir ilaçlama etkin ilaçlama