Etkili Böcek İlaçlama Yöntemleri

Etkili böcek ilaçlama yöntemleri dörde ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi gözlem aşaması keşif aşaması ilaçlama aşaması teknik kontrol aşamasıdır.
Gözlem aşaması

sizleri Çağıran müşterilerin evlerine iş merkezlerine veya ortak kullanım alanları da gittiğiniz zaman ilk önce uygulama değil de iyi bir keşif bile etrafta hangi böceklerin daha çok olduğunu ve ortamın hangi ilaçlamaya müsait olduğunu gözlemleyerek daha sonra takımı arkadaşlarınızla birlikte bu ilaçlama ya konuşarak kararlaştırmaktasınızdır.
Keşif aşaması ise göndermiş olduğunuz personeller evlerin içlerine bakılarak ortamın ne kadar müsait olduğunu gözlemleyip ve ayrıyetten lavaboların altlarında veya lavaboların camlarınin etraflarına bakarak hangi ilaçtan bana doğru olacağını müşterilere söyleyerek ilaçlamanın yöntemlerini anlatarak vatandaşlarımızı aydınlatmaktadırlar. İlaçlama aşaması ise uygulamanın yapıcı yerlere bakılarak gerekirse belli bir süre etrafı gezerek böcekleri türlerini görüp daha sonra hangi ilacın daha faydalı olacağını düşünerek doğru olan ileteceğim doğru böcek üzerinde uygulanmasıdır. En son kontrol ise teklik aşaması olmaktadır. Teknik aşaması uygulama yapıldıktan belli bir süre sonra müşterilerimiz ziyaret edip sorunların ne kadar minimuma düştüğünü görüp yapmış olduğumuz uygulamaların olduğu yerleri gezerek sorunları kontrol etmekteyiz. Yapmış olduğumuz uygulamarın her zaman garantisi vardır. Son olarak söylememiz gereken şey ilaçlama yaptırağınız zaman mutlaka bizler gibi işini takip eden firmalar seçmenizde önem vardır. Sorununuz bitmediği taktirde tekrardan ücretsiz gelerek ilaçlama yapmaktayız.

Son olarak İlaçlama firmaları bu yöntemleri kullanarak ilaçlama yaptıktan sonra katiyen tekrardan aynı sorunlarla karşılaşmamaktadırlar. Aksi bir durum olduğunda mutlaka tekrardan garanti kapsamında evleriniz işyerleriniz veya ortak kullanım alanlarınız ücretsiz ilaçlanmaktadır. Daha demin saydığımız maddeleri kullanarak ilaçlama yapan firmalar genellikle tekrardan sorun gören müşterilerimizin evlerine mutlaka dışarıdan giren kedi köpek tarzındaki hayvanların dışarıdan içeriye haşere çeşitleri taşıyarak evlerinizde veya iş yerlerinizde yuva yapan bu böcekler tekrardan sorunun kaldığı yerden devam ederek evlerinizde böcek sorunlu göreceksiniz. Cümlemi son olarak toparlamak gerekirse yaptırmış olduğumuz ilaçlama firmalarının çok büyük etkisi olup aynı zamanda sizlerin de ilaçlama konusunda duyarlılık sahibi olmanız gerekmektedir. Dışarıdan gelen kedileri köpekleri mutlaka evinize sokarken çok dikkat etmeniz gerekir yoksa tekrardan aynı sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir