Çekmeköy pire ilaçlama

Çekmeköy pire ilaçlama ufak yapıdaki haşere türleri olan pirelere karşı sürdürdüğümüz mücadele hizmetidir.

Pireler canlıların kanlarını emerek beslenen bir haşere türü olarak bilinir. İnsan veya hayvan fark etmeksizin derilerine yapışırlar besin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kanlarını gıda olarak kullanırlar. Bu durum viral hastalıkların bulaşmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca birçok mikrobu bünyelerinde taşıyan pireler salgın hastalıkları da tetikler. Yıl içerisinde binlerce kez pire kaynaklı salgın hastalıklar yaşandığı tespit edilmektedir. Örneğin; tifüs, verem, veba, sıtma, parazitler gibi tehlikeli salgın hastalıklar pireler sebebiyle bulaşmaktadır.

Çekmeköy pire ilaçlama firması olarak bu haşere türünün yapısını çok iyi tanıyor ve onlara karşı sürdürdüğümüz garantili ilaçlama uygulamalarımızla birlikte yaşam alanlarında sağlık standartlarını artırıyoruz. Çünkü pirelerin görüldüğü bir ortam içerisinde sağlık standartları düşer.

Şimdi Çekmeköy pire ilaçlama firmamızın çok yakından tanıdığı pireler hakkında saygıdeğer bölge halkına bilgiler verelim.

Pire olarak tanınan haşere türü genelde 2-5mm boyutları arasında olan çok küçük yapılı zararlı bir canlıdır. Küçük yapıdaki bu haşere zıplayarak gezinir. Genel olarak zıplayarak hareket etmesi seri bir şekilde dolaşmasına imkan tanımaktadır. Yaklaşık olarak 15cm kadar yükseğe zıplayabilirler. İnsan veya hayvan kanlarını emerek besin ihtiyaçlarını karşılarlar. Ayrıca geniş kıllara sahip olan hayvan derilerini yuvaları olarak da kullanabilirler. İstanbul’da Çekmeköy pire ilaçlama desteği alınmadığı takdirde çeşitli cilt hastalıkları, vücut hastalıkları, yoğun ölçekli kaşıntılar, cilt üzerinde kızarmalar ve salgın hastalıklar yaşanabilir.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir